Deri Ceket Altına Ne Giyilir diye düşünenler için 2020 modalarını sizinle paylaşıyoruz. İnsan doğası gereği beğenme ve beğenilme duygusu içinde yaşamaktadır. Bu nedenle kıyafetlerini özenle seçerek, hem kendi öz saygısını kaybetmemiş hem de çevresindeki insanların beğenisini kazanmış olacaktır. Bahar akşamlarında, son bahar aylarında sıklıkla tercih edilen deri ceketin diğer kıyafetlerle uyum sağlaması zor gibi gözükse de oldukça basittir. Bu yazımızda, erkekler için deri ceket altına neler giyilebileceği konusunu ele alacağız. Deri ceket, erkekleri oldukça havalı bir görünüme ulaştırmaktadır. Aynı zamanda iddialı bir parça sayıldığından, özgüveni de temsil eder. Deri ceket giymeyi birçok erkek, altına bir şey uyduramadığı için tercih etmez. Fakat doğru görünüm elde edilirse, bırakamayacağı kadar fazla beğenileri üzerine toplayacaktır.

En Ucuz Hakiki Deri Mont

En Ucuz Hakiki Deri Mont

Deri Ceket Kot Pantolon Görünümü

Erkekler iş haricinde sıklıkla kot pantolon tercih etmektedir. Bunun sebebi rahat olmasının yanında, birçok spor ayakkabıyla uyum sağlamasıdır. Deri ceketinizin altına giyeceğiniz, doğru renkteki bir kot pantolonla muhteşem bir görünüm elde edebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, kotun rengi ile ceketin renginin uyumudur. Siyah deri ceketlerin altına açık renk kot tercih edilebilir.

Kadınlar için kot modelleri

Fakat kahverengi deri ceketlerin altına mutlaka siyah veya koyu renk tonundaki kotları tercih etmelisiniz. Aksi takdirde uyumlu bir görünüm elde edememiş olacaksınız. Ceket ile seçeceğiniz ayakkabı rengi aynı veya aynı rengin tonları olabilir. Beyaz spor ayakkabı da her zaman için kurtarıcıdır. Sonbahar aylarında deri ceketinizin altına mutlaka deri bot giymenizi önermekteyiz. Ceketinizle aynı renk olan deri bot, hem doku olarak hem renk olarak uyum sağlayacaktır.

Deri Ceket Deri Pantolon Görünümü

Aynı dokuyu görünümlerinizde kullanacağınız zaman çok dikkat etmelisiniz. Çünkü sonuç ya mükemmel ya da berbat olacaktır. Bu görünümün oldukça riskli olduğunu ve herkes tarafından beğenilmeyeceğini söyleyebiliriz. Fakat doğru bir şekilde uyum sağlandığında, insanların hayran bakışlarına engel olamayacaksınız. Genellikle bu ikiliyi motor kullanmayı seven erkeklerde görmekteyiz.

Deri Ceket Siyah Pantolon Görünümü

Erkeklerin kot haricinde, en çok tercih ettikleri kıyafetin siyah pantolon olduğunu söyleyebiliriz. Çeşitli dokularda tercih edeceğiniz siyah pantolon, deri ceketinizle oldukça uyumlu olacaktır. Risk almak istemeden, şık olmayı amaçlayanlara tavsiyemiz bu seçenek yönündedir.

 

 

Yazar Hakkında

Firmamız,1991 yılında Fransaya ihracat yaparak faaliyetine başlamıştır.. Firmamızın tescilli markası; FRANKO ARMONDİ olup, merkezimiz Zeytinburnundadır. Tamamı bünyemizde 87 personel ile yıllık 50.000 adet deri giysi üretmekteyiz.

Makaleleri Görüntüle