Uzun yıllardır deri moda dünyasının önemli bir parçasıdır. Öyle ki deri ve modayı birleştiren Franko Armondi, 2020 erkek deri ceket kreasyonunu www. online.frankoarmondi.com/sinif/erkek-deri-ceket-modelleri.html modellerimizi inceleyebilir ve de zarafet anlayışını çok başka bir boyuta taşıyor… Birbirinden güzel kesimleri ve farklı modelleriyle asaletin gücünü bir üst seviyeye çıkaran ürünlerimiz, yeni bir tarz ve yeni bir yaşam biçimi elde etmenizi sağlayacaktır. Ürettiğimiz modellerin tamamı %100 deri ve el yapımıdır. Bu nedenle uzun yıllar boyunca güvenli bir kullanım sağlar. Deri ceketlerde herhangi bir sorun meydana gelmesi durumunda, tamir vb. gibi işlemler kısa sürede tamamlanarak müşterilere teslimat yapılmaktadır.  Peki yeni sezonda hangi ürünler trendler arasında olacak? Deri mont alırken nelere dikkat edilmesi gerekiyor? Merak edenler için işte detaylar…

Piton Erkek Deri Ceket

2020 yılında stil sahibi erkeklerin seçimi piton desen erkek deri ceketler olacak. Üretilmiş olan binlerce model arasından kendi tarzınızı yeniden keşfedebileceksiniz. Uzun yakalı deri mont modellerinden, kısa ceketlere kadar birçok farklı seçenek mevcuttur. Son moda ceketlerle yeni sezonun en trend beyefendilerinden biri de sizler olacaksınız. Özellikle de piton işlemeli ceket, sade şık ve bir o kadar da özgün tasarımıyla tarzınızı daha anlamlı ve özel kılacaktır.

Natural Erkek Ceket

Natural erkek ceket modelleri de 2020 yılında en çok tercih edilen ürünler arasında yerini alacak. Bu model genellikle sade tasarımlarıyla dikkat çeker. Ürünlerin tamamı çok fonksiyonlu ve kullanışlıdır. Natural erkek ceketler, yüzde yüz gerçek deri kullanılarak imal edilmiştir. Ayrıca el yapımı olduğu için de kolay kolay yıpranmaz. Spor bir tarzı vardır. Klasik giyinmeyi seven erkekler de natural modelleri tercih edebilirler.

Süet Erkek Deri Ceket

Deri ceket modellerine güzellik katan ayrıntılardan biri de şüphesiz ki süet görünümlü küçük detaylardır. Süet bilindiği gibi uzun yıllar boyunca giyim sektörünün olmazsa olmaz bir parçası haline gelmiştir. Süet deri ceket modeller, şık ve tarz bir görünüm elde etmenize yardımcı olacakken bir yandan da daha kış ve bahar aylarını daha sıcak geçirmenize yardımcı olacaktır.

Yazar Hakkında

Firmamız,1991 yılında Fransaya ihracat yaparak faaliyetine başlamıştır.. Firmamızın tescilli markası; FRANKO ARMONDİ olup, merkezimiz Zeytinburnundadır. Tamamı bünyemizde 87 personel ile yıllık 50.000 adet deri giysi üretmekteyiz.

Makaleleri Görüntüle